22 вересня в Дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося закриття IX Всеукраїнського форуму учнівської молоді «На шляху до Європейського дому», що проходив у рамках реалізації міського проекту «Центр глобального молодіжного партнерства» за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділу у справах сім\'ї та молоді Тетяни Оробченко.

Голова журі еколого-патріотичної гри «Паросток», що проходила під час роботи форуму, Богдан Портяний підбив підсумки роботи й відзначив команди: І місце – команда «Грибочки», ІІ місце – «Володарі стихії», ІІІ місце розділили команди «Елементрікс» і «Юні екологи».

Протягом двох днів роботи форуму його учасники з різних куточків України створювали ролики соціальної реклами, які продемонстрували в актовій залі. Діти твердо переконані, що головне завдання кожного – зберегти Землю для майбутніх поколінь, і майбутнє залежить від нас самих. А дружба оздоровлює не тільки душу, а й суспільство.

Сертифікати учасників Всеукраїнського форуму учнівської молоді «На шляху до Європейського дому» з побажаннями миру, добра й наступних зустрічей вручали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім\'ї та молоді Тетяна Оробченко, директор СЗОШ №5 ім. Л.І.Бугаєвської Алла Тузікова.

Участь у Всеукраїнському форумі взяли:  Криворізька загальноосвітня школа №68, середня загальноосвітня школа №24 м. Дніпро, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66, Приватна школа «Афіни» м.Києва, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов м. Києва, Центр позашкільної освіти ім.О.Разумкова м.Бердичів Житомирської обл., Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, Середня загальноосвітня школа №32 м.Львів, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Хорольська гімназія, Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради, Кременчуцька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1, Пришибська ЗОШ, навчальні заклади нашого міста – СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської.

Символом молодіжного зібрання був своєрідний паросток, який за два дні роботи перетворився на невеличке деревце. Тож кожній команді подарували маленьке дерево миру, злагоди й надії, щоб воно проростало по всій Україні.

Учасники форуму отримали море емоцій і позитивних вражень, і кожен утвердився в думці: якщо ми збережемо Землю – то збережемо і рід.