У рамках реалізації міської Програми розвитку молодіжної політики 09 листопада 2017 року в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського форуму учнівської молоді «Світ без кордонів – Сhallenge of the Millennium», організація і проведення якого здійснює колектив СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

Учасники форуму – делегації із «Навчально-виховного комплексу №111 «Спеціалізованої школи-дошкільного навчального закладу» м.Дніпра, ЗНЗ І-ІІІ ступенів гімназії №257 «Синьоозерна» м.Києва, Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №68, Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім.Т.Г.Шевченка, Черкаської гімназії №9 ім. О.М.Луценка, НВК №19 м.Олександрії Кіровоградської області, Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №66, Добропільського НВК №3 Донецької області, Одеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №121 з поглибленим вивченням іноземних мов, Полтавської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім.А.С.Макаренка, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка, Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, навчальних закладів м.Горішніх Плавнів – об’єдналися темою «Wheel of success: 21-st centuary skills» («Колесо успіху: навички 21 століття») з метою розвитку компетентностей («м’яких навичок»), які забезпечать молодій людині здатність орієнтуватися в сучасному суспільстві.

Привітати учнівську молодь – учасників форуму завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова, помічник народного депутата України К.В. Жеваго Руслан Клименко.

Від імені органів місцевого самоврядування, міського голови Дмитра Бикова Надія Угнічева привітала учасників І Всеукраїнського учнівського форуму «Світ без кордонів – Сhallenge of the Millennium», побажала плідної роботи. Зазначила, що з 2006 року, коли відділом у справах сім’ї та молоді було створено Центр глобального молодіжного партнерства, який об’єднав учнівську та студентську молодь міста, було проведено 54 молодіжних форуми за участі понад 5 тисяч учасників із 19 країн світу.

Директор СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Лідія Бурлака подякувала за підтримку ідеї проведення Всеукраїнського учнівського форуму «Світ без кордонів – Сhallenge of the Millennium» Горішньоплавнівській міській раді, відділу освіти, правлінню компанії FERREXPO, Благодійному фонду Полтавського гірничозбагачувального комбінату, побажала креативної атмосфери, незабутніх вражень, бажання застосовувати на практиці здобуті компетентності.

9-10 листопада під час форуму тренери, волонтери, викладачі міжнародних організацій та українських університетів, носії англійської мови, сприятимуть покращенню комунікативних іншомовних навичок, а організовані тренінги та воркшопи сприятимуть формуванню в молоді компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

З дітьми працюватимуть тренери-викладачі – методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Єлизавета Шарій-Якубовська, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри ділової іноземної мови Полтавського університету економіки і торгівлі Валентина Іщенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Інга Капустян, методист-консультант видавництва ММ Publications в Україні Вікторія Плішкова, координатор освітніх проектів громадської ініціативи Gо Global Любов Залюбовська, випускник програми FLEX ESLcoach, офіційний представник Британського видавництва у Полтавській області Максим Дереча – та волонтери Корпусу Миру – Макс Бьорнс, Кендра Вол, Джессі Редман, Жанет Він, Джон Браун, Елісон Пейн.

Партнерами у проведенні форуму є Горішньоплавнівська міська рада, відділ освіти, ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК», Корпус Миру в Україні, Всесвітній проект Gо Global, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Полтавський університет економіки і торгівлі.