Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Сердечно вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – усіх, хто присвятив себе благородній справі –   зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Працівники культури покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Ваша щоденна праця формує в людині особистість, робить її неповторною, несхожою на інших. Завдячуючи вам, ми любимо батьківський край, пісню й танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Бажаю вам творчого неспокою, весни в серці, у душі та у взаєминах із близькими й коханими. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення й життєвих перемог.

міський голова С.А.Супрун