11 травня 2012 року в місті Полтава пройшла Всеукраїнська спартакіада (обласний етап) серед депутатів обласних, районних та міських рад.
Команда Комсомольська на цій Спартакіаді була представлена 12 депутатами Комсомольської міської ради та 2 депутатами Дмитрівської сільської ради.
В змаганнях взяли участь команди Кременчуцької, Миргородської, Полтавської, Комсомольської міської ради та Полтавської обласної ради.
Команда Комсомольської міської ради змагалась у 4 видах програми спартакіади – волейбол, міні-футбол, шахи та шашки. Змагання з усіх видів проводилися по круговій системі.
У склад депутатської команди з міні-футболу увійшли: Олег Юренко, Ярослав Крівіч, Вячеслав Мінязев, Валерій Бучок, Валерій Ткаченко, Олександр Лисенко. У змаганнях з міні-футболу наша команда посіла ІІ місце і стала срібним призером, виборовши перемогу над командами  Полтави (з рахунком 3:1) та Миргорода (з рахунком 2:0). Складніше було грати з командою міста Кременчука, але, не дивлячись на це, наша команда до останніх хвилин вела рахунок і тільки на останній хвилині кременчуцькі гравці змогли зрівняти рахунок - 2:2. Всі гравці команди показали дуже гарну і професійну гру.
У змаганнях з волейболу команда Комсомольської міської ради посіла ІІІ місце. До складу депутатської команди з волейболу увійшли: Сергій Канарський, Володимир Кашкан, Володимир Говоренко, Артем Гаврилюк, Олександр Бреус, Артур Кобік.
У змаганнях з шашок та шахів депутати нашої команди (Тарас Зінченко та Наталія Філіппова стали чемпіонами, обігравши всіх представників інших команд. В цілому, команда депутатів Комсомольської міської ради  зайняла 3 загальнокомандне місце.
Згідно з рішенням головної суддівської колегії обласної Спартакіади  депутат Комсомольської міської ради – Тарас Зінченко та  депутат Дмитрівської сільської ради – Наталія Філіппова братимуть участь у фінальній частині Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України,  депутатів Верховної ради, обласних, районних та міських рад в складі збірної  Полтавської області, яка проходитиме в м. Алушта з 21 по 26 травня 2012 року.
Бажаємо нашим депутатам достойно захистити честь Полтавщини і рідного міста на Всеукраїнській спартакіаді.