Протягом 18-19 червня в Комсомольську відбулися Олімпійські дні бігу, участь у яких взяли 350 дітей.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів переможцями у різних вікових категоріях стали Ночовна Анна, Колесніченко Андрій, Ізосимова Єлизавета, Скиба Іван, Чухлик Вікторія, Козюра Сергій, Сичова Ольга, Блінов Степан, Крамаренко Юліана, Шатровой Максим. Наймолодшими учасниками були Литвинов Семен (4 роки) і Сеник Ольга (5 років).

Серед учнів дитячих юнацьких спортивних шкіл перемоги вибороли Віденська Ліза, Короткий Владислав, Паляниця Софія, Урода Георгій, Радіоненко Дар’я, Марюхно Єгор, Блащук Інна, Коміссаров Артур, Кочекова Єлизавета, Карнатий Олександр. Наймолодші учасники – п’ятирічні Вергун Денис і Журавель Кристина.

Усі переможці і призери нагороджені грамотами й медалями, сувенірами НОК України. Учасникам змагань вручені сертифікати НОК України про участь у Всеукраїнському Олімпійському дні й значки.