7 травня у великій залі виконкому відбулася церемонія нагородження медаллю «65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941- 1945 рр.» комсомольчан – ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Міський голова С.А.Супрун тепло привітав присутніх у залі зі святом великої Перемоги: «Сьогодні, з цієї світлої нагоди – вручення ювілейних медалей – звертаюсь до кожного з вас, шановні ветерани, зі словами довічної і щирої вдячності за ваш безсмертний подвиг, за вашу нескорену силу волі і духу, святу жертовність в ім’я Перемоги. Святий обов’язок сучасних поколінь, міської влади вшанувати пам’ять полеглих та піклуватися про тих, кому пощастило вийти живим із горнила війни». Міський голова вручив ветеранам медалі та квіти з побажанням кожному міцного здоров’я, довголіття, сімейного затишку та родинного тепла.

Всього по місту Комсомольську нагороджено цією медаллю 1230 осіб. Це ветерани війни, учасники та інваліди війни, учасники бойових дій. До церемонії нагородження залучались Дмитрівська сільська рада, ОРІтаП «Калина», загальноосвітні заклади, які вручали медалі ветеранам та учасникам війни за місцем проживання, зважаючи на їх стан здоров’я.

На відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування подвигу, мужності та самовідданості, виявлених у боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, відповідно до Рішень Ради глав держав Співдружності Незалежних Держав від 10 жовтня 2008 року «Про План заходів з підготовки та святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» і «Про єдину ювілейну медаль "65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр."», з метою гідного відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років Президентом України було постановлено нагородити ювілейною медаллю «65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр.»:

• ветеранів війни, яким Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано відповідний статус за участь у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, за працю в тилу у зазначений період, а також за участь у бойових діях у війні 1945 року з імперіалістичною Японією;

• ветеранів війни, які брали участь у бойових діях, обороні, партизанському, підпільному русі проти фашистської Німеччини та її союзників у роки Другої світової війни, у зв\'язку з цим удостоєні державних нагород колишнього Союзу РСР або України, статус ветерана яким надано згідно із законодавством колишнього Союзу РСР чи національним законодавством іноземної держави і які є громадянами іноземних держав, що не входять до Співдружності Незалежних Держав