29 листопада з нагоди міського свята Дня першопрохідця та 56 річниці з дня заснування міста у великій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, керуючого справами виконкому Світлани Калашнік.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав першопрохідців зі святом, подякував за їх працю, за збудоване місто на Дніпрі, запевнив, що їх труд буде збережено й примножено, побажав здоров’я, благополуччя в родинах.

Свято продовжилося почесною церемонією нагородження. Перший заступник міського голови Олександр Чуприна і секретар міської ради Сергій Дорота вручили Подяки міського голови за багаторічну напружену працю, вагомий особистий внесок у розбудову й соціально-економічний розвиток міста членам клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Також були вручені Почесні грамоти виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради за вагомий особистий внесок у розбудову й соціально-економічний розвиток міста, активну громадянську позицію членам спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК» – Сергію Клімову, Івану Мішину, Миколі Яковлєву.

З вітальним словом до своїх колег звернулися голова Спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК» Анатолій Антонець та заступник голови Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Степан Мороз.

Пісенно-танцювальний ансамбль Полтавської обласної філармонії «Полтава» – художній керівник ансамблю: заслужений працівник культури України Федір Кривенко, балетмейстер: заслужений артист України Вадим Перепелкін, хормейстер: Лариса Бакланова – створили справжнє свято музики, пісні й танцю.