Влада та громада: довірчі взаємини

Конференція під такою назвою відбулася 23 вересня у великій залі будівлі Комсомольської міської ради. Вона проходила у рамках ознайомлювально-ділової поїздки членів правління Громадської ради при Київській міській державній адміністрації до Комсомольська, метою якої є узагальнення кращого досвіду побудови конструктивного діалогу влади з громадськістю. Практичний досвід нашого невеликого провінційного міста щодо співучасті та соціального партнерства влади, бізнесу і громадськості зацікавив киян, які хотіли б налагодити аналогічні механізми соціальної комунікації у рамках Громадської  ради при КМДА та, у свою чергу, поділитися досвідом  розвитку громадянського суспільства й участі громадськості у вирішенні пріоритетних завдань столиці.

У роботі конференції взяв участь і міський голова С.А. СУПРУН, який виступив з вітальним словом та з задоволенням відповідав на численні запитання гостей зі столиці. Комсомольчани запропонували до уваги киян доповіді з трьох питань: «Стратегія соціального партнерства: влада – громадськість – бізнес» (доповідач – Р.І. Клименко, голова Громадської ради при Комсомольській міській раді); «Суспільний діалог в освіті» (доповідач – В.Ю. Чистяков, голова комітету з питань підприємницької діяльності при Комсомольській міській раді); «Реалізація молодіжної політики в м. Комсомольську» (доповідач – Т.В. Оробченко, начальник відділу у справах сім’ї, дітей та молоді). З огляду на кількість уточнюючих запитань, гостей серйозно зацікавив досвід Комсомольська.

За результатами конференції, Громадська  рада  при Комсомольській міській раді уклала дві угоди про співпрацю – з  Громадською радою при Київській обласній державній адміністрації та з Громадською радою при Київській обласній державній адміністрації.

Тетяна ТЕРЕН.