Міська вікторина з історії та культури Держави Ізраїль

Вікторина проводиться в рамках молодіжного проекту «Центр глобального молодіжного партнерства»  відділом у справах сім’ї та молоді у партнерстві з Парламентом дітей м. Комсомольська та ГО «Молодіжний центр демократії» (голова Р.І. Клименко)

1. Вікторина проводиться з 01.01. по 01.02.2013 року.
  2. У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 20 років, що навчається у загальноосвітніх та професійних навчальних закладах міста Комсомольська.
  3. Перелік питань щодо знань історії та культури Держави Ізраїль затверджує журі вікторини.
  4. Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховується їх повнота, наявність власного міркування, енциклопедичних джерел, матеріалів з  Інтернету та власних поробок.
  5. Відповіді оформлюються у вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та мають бути написані українською мовою, об’ємом не більше 20 друкованих сторінок формату А-4, шрифт 14.
  6. Реферати слід подати у відділ у справах сім’ї та молоді до 1 лютого 2013 року, кабінет 224 міськвиконкому з 8 до 17 годин (окрім суботи та неділі).
  7. У рефераті повинна бути інформація: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, місце навчання, домашня адреса, поштовий індекс, контактні телефони, e-mail (якщо є).
  8. Підведення підсумків вікторини відбудеться 20 лютого 2013 року у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради.
  9. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та пам’ятними подарунками.

Питання до вікторини з історії та культури

Держави Ізраїль

1. Найдавніша історія ізраїльських земель та поява на карті світу сучасної Держави Ізраїль.

2. Держава Ізраїль як центр світових релігій. Єрусалим: історія і сучасність.

3. Місто та гора Кармель: міфи, легенди та сьогодення.

4. Твій проект розвитку міжкультурних та міжнаціональних зв’язків між  молоддю Комсомольська Україна та Кармеля Держави Ізраїль (проект скласти за схемою, поданою нижче).

С Х Е М А

складання проекту

1. 1.     Назва проекту.
  2. 2.     Опис проблеми, на вирішення якої спрямований запропонований вами проект (1-2 речення).
  3. 3.     Мета проекту (1-2- речення).
  4. 4.     Цілі та задачі проекту(1-2- речення).
  5. 5.     Цільова аудиторія, на яку спрямовано реалізація даного проекту.
  6. 6.      Які ресурси має молодіжний колектив або досвід роботи по даному напрямку (1-2 речення).
  7. 7.     Партнери у реалізації проекту.
  8. 8.      Короткий опис проекту (не більше 10 речень ).
  9. 9.      Приблизний бюджет витрат по проекту ( в бюджет не може бути внесено витрати на утримання приміщення, заробітна плата, відрядження, придбання офісних меблів, оргтехніки, плати за оренду). Всі кошти повинні бути спрямовані на реалізацію заходів.
  10. 10.            Які проміжні та стратегічні результати отримає громада від реалізації проекту.