Виїзне засідання робочої групи

17 січня група на чолі з міським головою С.А. СУПРУНОМ виїздила на територію, що знаходиться між мікрорайонами приватної забудови Золотнище і Піддубне.

Рішенням постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології після розгляду питання: «Затвердження технічної документації з землеустрою щодо коригування та встановлення меж ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера» в межах міста Комсомольська», була створена робоча група з метою доопрацювання даного питання.

Члени робочої групи, до якої увійшли перший заступник міського голови Д.Г. БИКОВ, секретар Комсомольської міської ради С.О. КАЛАШНІК, депутати міської ради, начальник юридичного відділу виконкому О.П. ТАРАН, начальник УАіМ О.М. ГРИЦЕНКО, представники Кременчуцького лісгоспу, Держкомзему, відділу охорони навколишнього природного середовища, пройшлися межею, яка розділяє лугову зону заказника та територію Кременчуцького лісгоспу.

Міський голова С.А. Супрун у ході обговорення щодо подальшого використання цієї ділянки землі зазначив, що Генеральним планом міста передбачено продовження існуючої вулиці Леніна.

Дев’ятнадцятого січня на черговому засіданні постійної депутатської комісії за результатами поїздки було прийняте рішення: рекомендувати виконавчій владі Комсомольська здійснити передбачені законодавством дії щодо коригування та встановлення меж ландшафтного заказника «Лісові озера».

Раїса МАТУСЕВИЧ.