10 жовтня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання комісії із питань Бюджету участі міста Горішні Плавні, у ході якого визначали переможців громадського проєкту 2019 року.

Участь у роботі засідання комісії взяли голова комісії перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар комісії головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку та ресурсів Оксана Гаврилюк, члени комісії: депутат Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів Артем Гаврилюк, голова громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Сергій Олешко, директор громадської організації «Центр муніципального розвитку» Любов Хиль.

У ході засідання розглянули надані громадськими активістами 7 проєктів. Усі подані проєкти були перевірені на дотримання конкурсних вимог. Комісія з питань Бюджету участі була вимушена відхилити 4 проєкти через невідповідність конкурсним вимогам. На жаль, надані проєкти не були загальнодоступними для громади міста.

Упродовж вересня було відкрито електронну платформу «Громадський проєкт», що в автоматичному режимі підрахувала кількість голосів мешканців міста, які мали можливість проголосувати за проєкти через мобільні телефони, комп\'ютери і паперові анкети.

Комісією визначено 3 проєкти-переможці (1 великий, 2 малих), що будуть профінансовані і впроваджені за рахунок коштів Бюджету участі у 2020 році.

Великий проєкт Ігоря Дейни «Кольорове місто (створення муралу)» - створення малюнку (муралу) на стіні житлового будинку міста. Бюджет проєкту - 500 тис. грн.

Малий проєкт Олександра Стромила «Настільний теніс у м.Горішні Плавні (організація і проведення змагань)» стосується облаштування зали для проведення змагань із настільного тенісу. Бюджет проєкту – 250 тис. грн.

Малий проєкт Дениса Черняка «Морський бій» передбачає створення в місті двох атракціонів «Морський бій» для дітей середнього і старшого віку. За розрахунком автора його бюджет складає 100 тис. грн.

Голова комісії перший заступник міського голови Олександр Чуприна зауважив: «У наступному році проєкт Бюджет участі буде продовжувати свою роботу. Платформа «Громадський проєкт» - чудова можливість для громадських активістів реалізувати ідеї із покращення та удосконалення нашого міста. Бюджет міських ініціатив дає можливість кожному дорослому мешканцю взяти участь у розподілі бюджетних коштів. Будьте активними - подавайте свої проєкти на конкурс Бюджету участі-2020, голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста».