27 березня відбулося виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області до Комсомольського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№136).

У ході засідання відбулася зустріч із рідними ув’язнених за участю заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, начальника Комсомольського виправного центру №136 Сергія Олександровича Поліщука. Під час розмови С.О.Поліщук розповів про режим утримання засуджених, перелік робіт, до яких вони залучаються.

Члени спостережної комісії разом із рідними ув’язнених ознайомилися із умовами перебування, організацією харчування, відвідали пекарню, їдальню, приміщення для відпочинку, пройшли територією виправного центру.

Під час зустрічей із ув’язненими, їх рідними скарг не надходило.