07 квітня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім\'ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров\'я, законності та правопорядку Комсомольської міської ради у ТЦСО «Калина» за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступника міського голови Надії Угнічевої, генерального директора громадської організації «Пульс країни» Віталія М’якініна, представника громадської організації «Незламані духом» Миколи Федоренка.

Депутати оглянули приміщення терцентру, кабінети – перукарню, кухню, де проходило заняття зі збереження навиків самообслуговування; актову залу, де проходило заняття Університету ІІІ віку «Комп’ютерна азбука»; взуттєвика, бібліотеку, кабінети відділу соціально-побутової допомоги. Зайшли в фізкультурну залу, де оглянули тренажери з підтримки фізичного здоров’я, кабінет прачок, аромотерапії, ЛФК.

Оглянули територію терцентру, поспілкувалися із соціальними працівниками, відвідувачами закладу, яким надаються соціальні послуги, ознайомилися із роботою відділу соціально-побутової допомоги вдома.

У ході розмови із директором ТЦСО «Калина» Лідією Бабич члени постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім\'ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров\'я, законності та правопорядку обговорили питання структури закладу, кількості відвідувачів, питання співпраці із Червоним Хрестом, із громадською організацією «Будинок захищеної старості», потреби центру. У розмові з депутатами Комсомольської міської ради Лідія Бабич підкреслила, що завдання працівників ТЦСО «Калина» – надання якісних соціальних послуг.