16 вересня міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха, начальник УОЗ Юрій Ковпак, головний лікар міської лікарні Костянтин Шкляр відвідали міську лікарню.

Вивчили питання реконструкції старої соляної кімнати, розташованої в міській лікарні. Міський голова Дмитро Биков зазначив, що роботу соляної кімнати в місті необхідно відновити. Галотерапія або солетерапія вважається унікальним немедикаментозним лікувально-профілактичним засобом, завдяки якому ефективно лікуються бронхолегеневі патології, хронічні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, хвороби шкіри, гіпертонія, алергія, захворювання суглобів. Метод має мало протипоказань для застосування й може використовуватися для лікування та профілактики захворювань як у дітей, так і в дорослих. Очільник міста повідомив, що на розгляд депутатів міської ради до кінця 2016 року буде винесено пропозицію щодо фінансування початку робіт з реконструкції соляної кімнати. У планах - придбати сучасне якісне обладнання, що забезпечуватиме лікувальний та бактерицидний ефект.