27 липня 2023 року в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня медичних працівників.

Міський голова Дмитро Биков привітав представників галузі охорони здоров’я нашого міста: «У складні воєнні часи, що сьогодні переживає країна, ви зберегли професійність та відданість медичній справі, ви підтримуєте здоров’я мешканців нашої громади. П’ять медичних працівників Горішньоплавнівської громади зараз рятують життя військових на війні. Наш один з найголовніших обов’язків – підтримувати в цілому галузь, оновлювати й модернізувати заклади охорони здоров’я, покращувати якість надання медичних послуг, а це в свою чергу допоможе нам подолати всі сучасні виклики, надасть нам змогу забезпечувати комфортними умовами і пацієнтів,  і медичних працівників на своєму робочому місці. Дякую вам усім за щоденну роботу, за згуртованість, за підтримку. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, оптимізму, миру й обов’язково Перемоги». Вручив Подяки міського голови медпрацівникам за значний особистий внесок у зміцнення галузі охорони здоров’я, надання якісних медичних послуг населенню, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм.

До вітань доєднався генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич, який поздоровив медичних працівників зі святом від керівництва FERREXPO, від колективів гірничо-збагачувальних комбінатів. Зазначив, що понад 800 працівників підприємств захищають Україну на Сході й Півдні. І після повернення вони потребуватимуть особливої уваги медпрацівників, реабілітації. Побажав турботи про особисте здоров’я, злагоди в сім’ях і всім Перемоги. Вручив Подяки FERREXPO медичним працівникам за вагомий внесок у захист здоров’я населення громади, підтримку й реабілітацію військовослужбовців, боротьбу із розповсюдженням COVID-19.

Начальник управління охорони здоров’я Віктор Дудник привітав колег зі святом, побажав здоров’я, успіхів у праці, благополуччя в сім’ях, мирного неба, також подякував адміністрації міста, FERREXPO за постійну турботу й підтримку.

Колективи міського Палацу культури і творчості привітали медичних працівників яскравими художніми номерами.