Шановні працівники легкої промисловості Горішніх Плавнів!

Вітаю вас з нагоди вашого професійного свята.

Легка промисловість нашої громади має міцні багаторічні трудові традиції та виробничі досягнення, що забезпечують їй вагоме місце в економіці Полтавщини. Ви демонструєте приклади ефективного виробництва, використання новітніх технологій, бізнес-моделей.

Сьогодні в цей нелегкий для України час сподіваємося, що легка промисловість Горішніх Плавнів з наявним виробничим потенціалом зможе й надалі задовольняти велику кількість споживачів, підтримувати національну економіку, Збройні сили України.

Дякую вам за сумлінну працю, професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Бажаю вам, родинам здоров’я, щастя, добробуту, щедрих професійних та життєвих успіхів, мирного неба над нашою Батьківщиною!

Міський голова Дмитро БИКОВ