Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, працівники спортивних і навчальних закладів міста!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту України.

Ваша важлива праця необхідна нашій громаді, бо ви формуєте здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте наше місто, Полтавщину й Україну на міжнародному рівні. Ви піклуєтеся про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення, і водночас робите все для того, аби горішньоплавнівці здобували перемоги на спортивних аренах України, Європи і світу. Свідченням цього є цьогорічні успішні виступи як молодих вихованців ДЮСШ міста, так і провідних спортсменів Горішніх Плавнів.

Бажаю вам усім миру, здоров’я та благополуччя, спортивної енергії, нових трудових здобутків і перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

Міський голова Дмитро Биков