Шановні земляки, гості нашої громади!

Вітаю вас із Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Сьогодні ми виборюємо право жити у вільній суверенній державі Україні. Боротьба за незалежність об’єднала всіх, хто щиро любить свою Батьківщину, бачить її сучасною і процвітаючою, добре розуміє, що успіх країни залежить і від його особистих зусиль, і від праці задля Перемоги.

Ми мріємо бачити Україну заможною, сильною, самодостатньою державою. І тому зі зброєю в руках захищаємо наше право жити, просто жити з вірою, надією і любов’ю до рідної землі, із правом на власну думку та мирне життя.

Ми усвідомили, що самі повинні творити свою долю. За волю й незалежність держави ми платимо надто дорогою ціною – життями.

Вічна і світла пам’ять полеглим Героям!

Бажаю усім добра та миру, міцного здоров’я та щастя, достатку та щедрої долі, натхненної праці заради майбутнього. Нехай енергія і впевненість у власних силах окриляє, надихає на нові звершення, на боротьбу за Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Дмитро БИКОВ