У ході виїзної наради, що відбулася 03 березня, міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева оглянули результати капітального ремонту санітарних кімнат у дитячому відділенні міської лікарні.

Міський голова повідомив, що в дитячому відділенні нещодавно завершився капітальний ремонт туалетних кімнат для хлопчиків, дівчаток та ванної кімнати. На реалізацію проекту кошти виділено з міського бюджету на загальну суму 250 тис. грн. Ремонт санітарних кімнат виконано з якісних матеріалів, встановлено сучасну сантехніку, у тому числі й для дітей дошкільного віку. Тепер санітарні кімнати не тільки відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам, а й мають охайний та приємний зовнішній вигляд. Маленькі пацієнти та їх батьки дуже задоволені такими позитивними змінами. Головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр подякував представникам органів місцевого самоврядування за надану фінансову підтримку та політику, спрямовану на покращення умов перебування хворих у міській лікарні.