З 1 по 7 липня у Львові проходив літній чемпіонат України зі стрільби кульової з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї.

Полтавську область представляли вихованці ДЮСШ №1 нашого міста.

У вправі ГП-6 (стрільба стоячи; 60 пострілів з десятими) командну перемогу здобули наші спортсмени – Олексій Хабаров, Андрій Сировня та Владислав Ковтун. Хлопці стали також призерами у вправі у вправі МГ-9 (стрільба лежачи; 60 пострілів), здобувши  ІІІ місце.

Відзначилися наші стрільці з пістолета. Максим Городинець та Олексій Небесний посіли треті місця у вправах МП-8 (стрільба по п’яти мішенях, що з’являються; 60 пострілів) та МП-10 (стрільба по мішені з чорним кругом, що з’являється; 60 пострілів (20+20+20) у командному заліку.

Команду готували Заслужений тренер України Євгеній Безпалько та тренер вищої категорії Віктор Недбайло.