10 червня 2016 року на турбазі ЦВО пройшли спортивні заходи «Веселі старти» для спортсменів з обмеженими можливостями. Спортсмени молодшого шкільного віку змагалися у стрибках у довжину, метанні м\'яча, в грі «Дартс» . Відгадували ребуси, малювали на папері й на асфальті. Разом з дорослими знайшли скарб з шоколадом і наступного дня, в офісі громадської організації «Ніжність», поласували фруктами з гарячим шоколадом.

Дорослі спортсмени розділилися на 4 команди і боролися за призові місця в грі «Боча».

Наприкінці заходу, завдяки досвідченим майстрам – кулінарам Біленко Р. І Бабарину А., був приготований чудовий шашлик.

Громадська організація «Незламані духом» і філія Полтавського регіонального центру «Інваспорт» висловлює подяку Кравченку А. Д. і Кияшку О. М. за безкоштовне надання турбази для спортсменів, підприємству «Кашкан-Логістик» та Маркелову А. Е. за спонсорську допомогу в організації заходу.

Тетяна Амельченя