30 березня міський голова Дмитро Биков провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста Комсомольська.

Участь у заході взяли секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, правоохоронних органів, голови громадських організацій першопрохідців, ЗМІ.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська представила проект програми заходів, запропонувала відсвяткувати День міста в національному стилі й підкреслити характер Комсомольська - міста гірників та металургів.

22 квітня біля пам’ятного знаку «Намет» відбудуться заходи для старійшин міста, які вже стали традиційними. Першопрохідців вітатимуть міська влада, фольклорні колективи Палацу культури і творчості, буде організовано польову кухню.

Основні загальноміські заходи запланували провести на набережній Дніпра та Марсовому полі. Передбачили виставку техніки основних містоутворюючих підприємств ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК», ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з народних промислів, концертні виступи міських творчих колективів, виступ гостей свята, роботу розважальних атракціонів, виїзної торгівлі. У ході роботи заслухали пропозиції членів оргкомітету, погодили план заходів.