18 березня у малій залі виконкому міської ради пройшла робоча нарада за участю міського голови С.А.Супруна, першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, заступника міського голови Ю.М.Мухи, начальника управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпака, начальника міського фінансового управління В.І.Баландіної, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення І.В.Деревягіної, керівників та спеціалістів закладів охорони здоров’я міста, ЗМІ.

На порядок денний наради винесено питання відсутності коштів на фінансування ряду статей витрат галузі охорони здоров’я Комсомольська в повній мірі. Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак доповів про наявні нагальні проблеми в частині забезпечення пільгової категорії населення медикаментами, харчуванням для новонароджених, щепленням, надання невідкладної медичної допомоги населенню, інше.

Присутні мали можливість переглянути презентацію, підготовлену фахівцями управління охорони здоров’я, спільними зусиллями проаналізувати проблемні питання, визначити кроки в напрямку їх вирішення.

У ході обговорення Сергій Андрійович Супрун наголосив, що в умовах сьогодення стрімко збільшується навантаження на міський бюджет, тому головним розпорядникам коштів необхідно звернути увагу на оптимізацію роботи в закладах, включити режим економії, зменшити видатки, збільшити ефективність праці. Крім того, потрібно визначити пріоритет серед першочергових потреб. Таким пріоритетом, на думку очільника міста, є здійснення щеплення дітей, організація резерву медикаментів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами наради міський голова дав доручення начальнику управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпаку переглянути кошториси та визначити список проблем, які необхідно вирішити в першу чергу.