19 липня урочисто відкрилася зміна в Дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт», у ході якої відпочине близько п’ятисот дітей.

На свято завітали почесні гості – міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін.

Директор оздоровчого центру «Горизонт» Наталія Мартинович, відкриваючи урочисту частину, зазначила: «Ми всі разом завдячуємо тим людям, які зробили наш табір улюбленим місцем відпочинку дітей – затишним, безпечним та, водночас, яскравим. Щасливі тим, що міська рада у тандемі з підприємствами компанії ФЕРРЕКСПО постійно дбають про високий рівень комфорту, якість та доступність оздоровчих послуг, а педагогічна команда забезпечує духовний розвиток кожної дитини. У цьому залі є діти, які завітали в «Горизонт» десятий, п’ятнадцятий і навіть двадцятий рази. Це унікальне явище і своєрідне визнання».

Міський голова Дмитро Биков привітав дітвору і колектив ДСОЦ «Горизонт» із відкриттям ІІІ зміни «Феєрверк талантів», наголосивши, що минулорічне Гран-прі та «Кубок Лелеки-2015» у всеукраїнських змаганнях не випадкові, адже багаторічна співпраця міської влади і містоутворювального підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК» за останні роки із центру виплекала перлину України. Дмитро Биков подякував директору «Горизонту», побажав успіхів. А дітям – завжди залишатися найкращими.

Голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін зичив дітворі змістовного відпочинку, щастя, гарних вражень під час ІІІ зміни.

Увечері всіх чекав святковий феєрверк і дискотека!

Зі святом, «Феєрверк талантів»!

Змістовного дозвілля і вдалого відпочинку, горизонтівці!