Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко взяв участь у відкритті філії Комсомольського міського територіального центру соціального обслуговування «Калина».

1 жовтня , у міжнародний день людей похилого віку в селі Дмитрівка відкрито філію Комсомольського міського територіального центру соціального обслуговування «Калина».  В селах Дмитрівської сільської ради мешкає 800 пенсіонерів, на допомогу саме цій категорії людей і відкрито філію. Вони будуть отримувати повний спектр послуг, аналогічний тому, які мають мешканці Комсомольська.

В урочистостях взяв участь голова Полтавської обласної державної адміністрації О.В.Удовіченко. Відкриваючи заклад, Олександр Васильович наголосив на значимості та важливості цієї події. Губернатор вручив закладу подарунок – широкоформатний телевізор. На урочистому відкритті закладу побували Комсомольський міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, голова Дмитрівської сільської ради А.І.Прядко, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус. Міський голова С.А.Супрун подарував філії центру обладнання для банно-прального комплексу.

Голова ОДА Олександр Удовіченко також відвідав соціально-значимі об’єкти міста Комсомольська – дитячий садок «Золота рибка», басейн «Нептун», центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Надія».

Потому у великій залі ПКіТ відбулась зустріч господарського активу з керівництвом міста та області. На збори були запрошені депутати обласної ради від міста Комсомольська, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, Почесні громадяни міста, представники трудових колективів підприємств та закладів міста

Голова Полтавської обласної державної адміністрації О.В.Удовіченко з нагоди 75-ї річниці утворення Полтавської області та за вагомий внесок у розвиток і зміцнення Полтавщини вручив відзнаки. Звання «Заслужений металург України» присвоєно Іванову В.І.– директору з виробництва, першому заступнику голови правління відкритого акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Подякою Прем’єр-Міністра нагороджений Зінченко Ю.П.– машиніст екскаватора Дніпровського рудоуправління відкритого акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ювілейною відзнакою голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради нагороджений Осадчук М. - пекар товариства з обмеженою відповідальністю «Комсомольськхліб».

На зборах міський голова С.А.Супрун прозвітував про підсумки соціально-еконоомічного розвитку міста за 9 місяців 2012  року та окреслив перспективи на майбутнє. В обговоренні взяли участь голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, начальник міськво І.В.Шошина, голова клубу першопрохідців «Полтавська магнітка». В заключному слові голова Полтавської ОДА О.В.Удовіченко зазначив, що в місті Комсомольську є достатньо резервів для подальшого успішного розвитку економіки та ефективного вирішення соціальних питань.