29 листопада з нагоди міського свята – Дня першопрохідців – відбулось урочисте відкриття оновленого відділення поштового зв’язку №1 на вулиці Молодіжній ,10. Нині – це сучасно відремонтоване, зручне та затишне приміщення, де комсомольчанам будуть надаватись якісні послуги.

Здійснюючи приємну місію відкриття ВПЗ №1, міський голова Сергій Супрун відзначив: «Сьогодні у нас радісна і довгоочікувана подія - ми відкриваємо оновлене реконструйоване приміщення вузла поштового зв’язку №1 міста Комсомольська. Оновлене приміщення - це не тільки добрі умови праці для поштовиків, відтепер комсомольчани можуть швидко отримати увесь спектр поштових послуг – переказати гроші, сплатити за комунальні послуги, підписатися на друковані видання, надіслати лист, отримати посилку. А якісне надання поштових послуг фаховим колективом зможе зміцнити імідж пошти та задовольнити найвибагливішого споживача. Адже ця важлива соціальна справа зроблена заради благополуччя і комфорту громадян .

Ми всі добре розуміємо: незважаючи на прогрес технологій, паперовий лист, що приходить до вашої скриньки, не замінять ні Інтернет-повідомлення, ні СМСки. Бо упродовж віків поштовий зв’язок є надійним посередником між людьми, що з’єднує серця і долі, дарує радість спілкування.

Тож я хочу побажати трудовому колективу, щоб нове приміщення вдихнуло нове життя в їх роботу».

Послуги по виконанню робіт надавалися підрядником ПП «Лотос» через управління ЖКГ виконкому. Загальна вартість виконаних робіт становить 90038 грн.