28 листопада о 15.30 відбулось урочисте відкриття реконструйованого Дитячого містечка поблизу буд. №21 по вул. Леніна. Святкову стрічку на вхідних воротах містечка перерізали міський голова С.А. Супрун, секретар міської ради Н.Р. Карпець і голова постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології Рикус А.О.

На відкритті Дитячого містечка були присутні мешканці цього мікрорайону,

представники міськвиконкому, діти, які брали участь у розробці дизайну кольорової стіни містечка, а також ті, хто цю стіну розфарбовував. На заході звучали слова вдячності від мешканців на адресу міської влади, а міський голова С.А. Супрун побажав присутнім зберегти красу, подаровану мешканцям даного мікрорайону тими, хто брав участь у реконструкції Дитячого містечка.

Діти і найбільш активні учасники реконструкції містечка отримали від міської влади солодкі подарунки. Секретар міської ради Н.Р. Карпець виступила з ініціативою під Новий рік провести разом із мешканцями навколишніх будинків Свято мікрорайону, прикрасивши молоденькі сосни і ялинки новорічними прикрасами.