По обіді 1 квітня у Комсомольську відбулось відкриття декоративних скульптур «Свиня в калюжі», «Працівник ДАІ» та «Голова велетня».

alt«Свиня в калюжі» зручно «примостилася» поблизу супермаркету «Сільпо». Кожен, хто пройде повз, неодмінно згадає традиційний «свинський лозунг»: «Бо хто на світі ти єси, якщо ти сала не їси?». За словами автора ескізу декоративної скульптури, учня ІІ класу художньої школи Івана Куімова, свій художній проект він задумав як застереження дорослим мешканцям Комсомольська, щоб не втрачали людської подоби, берегли красу міста, не смітили і не напивались до «свинячого крику».

alt
«Працівник ДАІ» регулюватиме рух і слідкуватиме за порядком у Дитячому містечку, а «Голова велетня» із пушкінської казки «Руслан і Людмила», на радість безугавної малечі, прикрашатиме місцевий парк культури і відпочинку.
Виготовив незвичайні фігурки місцевий скульптор Олег Юрійович Рябо, який зізнався, що під час роботи його надихали казки.

altМасшабні культурно-мистецькі заході, проведені 1 квітня у нашому місті, довели: комсомольчани вміють не тільки шанувати історичну пам\'ять наших предків, а ще можуть самі покепкувати із власних слабкостей і недоліків. Взагалі ж, судячи зі щирих посмішок декоративних скульптур, наші земляки з гумором і оптимізмом ставляться до життя