17-18 лютого у спортивному залі ВПГБУ пройшов відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений 80-річчю ветерана настільного тенісу м.Горішні Плавні В.І.Лисенка, організований міською федерацією з настільного тенісу сумісно з відділом культури, спорту і туризму.

У змаганням взяло участь 22 учасники-аматори з настільного тенісу нашого міста, які були поділені на дві вікові категорії: віком до 50 років і віком 50 років і старші.

Змагання проходили у святково-спортивній атмосфері, на рівні з чоловіками змагалися і представники слабкого полу.

У віковій категорії до 50 років перемогу виборов Наку Валерій, ІІ місце – посів Кійло Сергій, ІІІ місце – Прокопенко Юрій.

У віковій категорії 50 років і старші перемогу виборов Лисенко Володимир, ІІ місце посів Гладкий Микола, ІІІ місце – Кагал Петро.

Переможці та призери були нагородженні грамотами і медалями відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради.