24-25 лютого 2016 року в місті Кременчуці пройшов 17 традиційний відкритий турнір кубок «Вегаса» з плавання серед спортсменів з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з усіх куточків України: Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Рівного, Закарпатської області, Кривого Рогу, Полтави й Полтавської області.

12 спортсменів представляли наше місто Комсомольськ. Кожен із них міг брати участь тільки на 3 дистанціях.

За результатами змагань комсомольчани завоювали 11 золотих медалей, шість срібних і 7 бронзових. Кращий час у Хованця Віталія, Опари В\'ячеслава і Кривчуна Андрія. Крамаренко Тетяна, Малихіна Тетяна принесли команді по одному очку до золотих медалей.

Дебютантом змагань був Скорик Олександр, який на дистанції 100 метрів на спині завоював перше місце і приніс команді ще одне очко.

Найменша учасниця Коваленко Ліза теж уперше брала участь у змаганнях і на дистанції 50 метрів на спині завоювала бронзу.