19 -20 листопада за участі спортсменів збірної команди філії «Інваспорт» міста Горішні Плавні в місті Полтава пройшов відкритий чемпіонат області з плавання серед спортсменів з інвалідністю пам\'яті О.В.Дяченка. У цьому році 100 спортсменів з Харкова, Києва, Запоріжжя, Львова, Рівного, Кременчука, Горішніх Плавнів, міст Закарпатської області взяли участь у чемпіонаті. Змагання проходили 2 дні, кожен спортсмен плив по чотири дистанції. Кращі результати показали: Хованець Віталій, Малихіна Тетяна (4 перших місця), Баранюк Нестор (3 перших місця), Коваленко Єлизавета, Опара В\'ячеслав і Загороднєв Назар (2 перших місця). Хухро Іван завоював 2 других місця. Загороднєв Назар виконав нормативи першого дорослого розряду на дистанції 50 метрів на спині. Це велика перемога. Улітку Назар отримав травму двох верхніх кінцівок,але це не завадило йому швидко відновитися і отримати високий розряд.
Попереду в Малихіної Тетяни, Опари В\'ячеслава ,Загороднєва Назара і Хованця Віталія - Чемпіонат України, який відбудеться 10- 13 грудня в місті Кам\'янське (Дніпродзержинськ).

Тетяна Амельченя