02 серпня 2014 року в селі Головачі Полтавського району на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» відбулася друга обласна спартакіада серед інвалідів та потерпілих на виробництві «Сила духу».

Інваліди праці нашого міста, які перебувають на обліку у відділенні Фонду, вже другий рік беруть участь у змаганнях з таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи.

Комсомольськ представляли шість інвалідів праці на чолі з капітаном команди начальником відділення Фонду В.М.Терещенко. Вкотре перше місце серед чоловіків з настільного тенісу зайняв інвалід першої групи від трудового каліцтва Микитенко Віктор Васильович, який отримав нагороду та буде представляти місто Комсомольськ на Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу», що проходитиме у вересні 2014 року в м. Ужгороді.

Побажаємо йому перемоги.

Начальник відділення фонду