24 лютого у Горішньоплавнівській міській раді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку  денному - питання про введення у країні воєнного стану (протокол № 5 від 24.02.2022).

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що у зв’язку із загостренням   воєнно-політичної ситуації у країні запроваджено воєнний стан з 7-00 24.02.2022.

За результатами засідання вирішено:

1.Керівникам (керуючим) торгівельних мереж міста :

-встановити ліміти по продажу продуктів харчування та засобів гігієни (по 1 найменуванню у руки та по 1 кілограму вагових товарів).

-забезпечити (по можливості) 3-5 денний запас основних продуктів харчування.

2.Керівникам (керуючим) автозаправних станцій (АЗС, АГЗП):

- встановити ліміти по продажу паливно – мастильних матеріалів у кількості 10 літрів на одну машину та не допускати скупчення автотранспорту на їх територіях.

-створити щоденний недоторканий запас на кожній АЗС, АГЗП, розташованій на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади, у кількості 2 тонн кожного виду палива для забезпечення життєдіяльності автомобілів критичної інфраструктури.

-забезпечити позачергову заправку автомобілів критичної інфраструктури (КП «СпецЕко», КП «ВУВКГ», КП «Теплоенерго», КП «Рембудсервіс», ПрАТ «Полтаваобленерго», Кр. Філія «Кременчукгаз», швидкої медичної допомоги, автомобілів ДСНС, підрозділів поліції та Нацгвардії, військових формувань)

3.   Керівникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, спортивних та професійно - технічних закладів призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної (музичні,художні, спортивні школи тощо), професійно – технічної освіти з 12-00 24.02.2022 р.

4.   Керівникам комунальних підприємств міста забезпечити безперебійне постачання послуг з метою забезпечення життєдіяльності населення міста.

5.   Т.в.о. начальника 2 – го відділу поліції Кременчуцького районного управління поліції ГУ НП в Полтавській області, керівнику ГФ з охорони громадського порядку та державного кордону «Муніципальна варта» посили патрулювання вулиць міста, з метою забезпечення  правопорядку та недопущення масового скупчення людей.

1. Заборонити проведення масових заходів на території   Горішньоплавнівської міської територіальної громади, у тому числі розважальних заходів.

2. Для забезпечення життєдіяльності населення Горішньоплавнівської міської територіальної громади залишаються працювати підприємства, організації, установи критичної інфраструктури.

3. Керівникам ПрАТ «Полтавський ГЗКа», ТОВ «Біланівський ГЗКа», ТОВ «Ериствіський ГЗКа» та інших підприємств, організацій міста для забезпечення безперебійної роботи лікарні, підприємств критичної інфраструктури та потреб військових формувань створити необхідний запас паливно – мастильних матеріалів.

4. Керівникам (керуючим) аптечних закладів міста забезпечити триденний запас лікарських засобів першої необхідності.

5.  2 –му  відділу поліції Кременчуцького районного управління поліції ГУ НП в Полтавській області, ГФ з охорони громадського порядку та державного кордону «Муніципальна варта», підрозділу Національної гвардії забезпечити цілодобову охорону об»єктів критичної інфраструктури, а саме: станції 1-го, 2-го та 3-го водопідйомів   КП «ВУВКГ» та котельні Енергетиків, 31 КП «Теплоенерго».

6. Мешканцям Горішньоплавнівської міської територіальної громади під час пересування мати при собі документи, які підтверджують особу.

7. Про виконання протокольних доручень повідомляти відділ ЦЗ,МР та ОП виконавчого комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області за телефоном 0675324509 та 0673752121 у термін до 25.02.2022р.

За невиконання доручень, виданих в умовах воєнного стану,  керівники підприємств, організацій установ несуть відповідальність   згідно з чинним законодавством.