У виконавчому комітеті Комсомольської міської ради 3 грудня відбулося засідання комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Засідання вів заступник міського голови, голова комісії Ю.М.Муха.

Відповідно до порядку денного розглянуто 17 заяв громадян щодо приватизації кімнат у гуртожитках. Начальник житлового відділу І.О.Киричок прокоментувала результати роботи відділу в напрямку розгляду кожної із заяв.

За результатами засідання члени комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків вирішили дозволити оформити передачу в приватну власність кімнат 14 громадянам. Двом заявникам відмовлено згідно з нормми чинного законодавства. Одну заяву залишили на доопрацювання.