10 вересня відбулося засідання громадської ради при Комсомольській міській раді у великій залі виконкому. Присутні 18 членів громадської ради. На порядок денний винесено питання щодо перейменування вулиць міста (Леніна, Радянської, Петровського, вулиці й провулку Котовського) та його назви.

Голова громадської ради Дмитро Вінівітін запросив усіх членів громадської ради на громадські слухання, які відбудуться 17 вересня у великій залі ПКіТ, і виявити свою громадянську позицію. Зазначив, що, за результатами голосування, більше 94% працівників ВАТ «Полтавський ГЗК» проти перейменування міста. Запросив учасників засідання до активного обговорення проблемного питання.

На засіданні громадської ради виступили голова правління громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція» Сергій Хряпа, член спілки «Першозасновників» ВАТ «Полтавський ГЗК» Ганна Філюта, член правління громадської організації «Комсомольське міське товариство інвалідів «Стимул» Раїса Наумова, голова громадської організації «Товариство захисту прав дітей-інвалідів «Ніжність» Олександр Сітьков, голова громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану» Володимир Рубан, голова творчої спілки літераторів м.Комсомольська «Діалог» Валентина Панасенко, член правління ГО Комсомольське міське відділення товариства Всеукраїнської федерації багатодітних сімей Наталія Полова, директор духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі отець Георгій (Юрій Коваленко). У ході голосування проти перейменування міста – 15 голосів, за перейменування – 1 голос, утрималися – 2 особи.

Наступне засідання громадської ради запланували на 15 жовтня.