08 вересня в малій залі Комсомольської міської ради за головування міського голови Сергія Супруна за участю секретаря міськради, заступника міського голови, депутатів міськради, голови громадської ради, завідувача музею ВАТ «Полтавський ГЗК», керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, Комсомольського міського сектору управління Державної міграційної служби України в Полтавській області, ЗМІ відбулося засідання дискусійного депутатського клубу «ДІАЛОГ».

Відповідно до порядку денного розглянули питання стосовно зміни топонімічних назв м. Комсомольська. З промовами виступили всі бажаючі, обговорили пропозиції комсомольчан, отримані у ході опитування. За результатами роботи доручили виконавчим органам міської ради підготувати та провести 17 вересня громадські слухання з даного питання.