14 травня у малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося нагородження переможців міського конкурсу серед учнівської молоді «Бізнес-план для малого підприємця».

До складу конкурсної комісії увійшли депутат Комсомольської міськради Полтавської області, підприємець В.О.Говоренко (голова конкурсної комісії), методист ММК відділу освіти Н.С.Барскова (відповідальний секретар), директор департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому О.В.Овчиннікова, начальник відділу економічного аналізу та контролю виконкому В.М.Пятіна, директор Фонду підтримки підприємництва В.О.Горський.

Конкурс проведено в 2 етапи: 1- конкурс на кращу бізнес-ідею, 2 – на кращий бізнес-план. Конкурсна комісія розглянула 12 учнівських робіт, визначила переможців.

Нанівській Карині та Капошко Катерині ученицям гімназії ім. В.О.Нижниченко віддали два І місця. Два ІІ місця присудили Перекупці Аліні (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) та Руденку Дмитру (НВК ім. Л.І.Бугаєвської), ІІІ місце – Кулішенку Сергію (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1).

Найкращим керівником бізнес-плану визнано вчителя гімназії ім. В.О.Нижниченко О.О.Ніколенко.

Привітати юнь комсомольська з перемогою завітала секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік. Зазначила, що розвиток підприємництва – важливий напрям діяльності міської влади, передбачає зміцнення економіки, створення нових робочих місць, дає можливість вирішувати ряд важливих соціальних проблем.

С.О.Калашнік та В.О.Говоренко подякували юним комсомольчанам за активність, старання, наполегливість та ініціативу, побажали подальших успіхів у навчанні та підприємницькій діяльності, вручили переможцям та учасникам медалі, дипломи, сувенірну продукцію з символікою Комсомольська, грошові винагороди.

Конкурс організовано в рамках міської програми підтримки підприємницької діяльності виконавчим комітетом Комсомольської міської ради, міським відділом освіти та Фондом підтримки підприємництва, які ставили мету - залучити  молодь до підприємницької діяльності, підтримати в молоді підприємницьку ініціативу. Грошові призи виділив депутат Комсомольської міськради Полтавської області, підприємець В.О.Говоренко. Дипломи та подарункові набори забезпечив Фонд підтримки підприємництва.