У черговому засіданні громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області, що відбулося 25 лютого в малій залі виконкому, взяли участь міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, начальник юридичного відділу Олена Таран, представники громадських організацій, ЗМІ. Вів засідання заступник голови громадської ради Олександр Красільніков.

Члени Громадської ради розглянули заплановані питання порядку денного, серед яких: питання щодо перейменування назви міста Комсомольська, обговорення та прийняття в новій редакції Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді, Регламенту діяльності громадської ради; розгляд звернення ГО «Переселенці спільними зусиллями».

У ході засідання присутні опрацювали всі питання порядку денного. Наступне засідання громадської ради призначили на 24 березня.