25 квітня у місті Кременчуці відбулися зональні змагання спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

У змаганнях взяли участь представники Кременчуцької районної ради, Комсомольської міської ради, Козельщинської районної ради, Кременчуцької міської ради, Глобинської районної ради.

Умовами зональної першості передбачено визначення призерів змагань, які будуть виступати у фінальній частині 11 травня 2016 року в місті Полтаві.

Депутати Комсомольської міської ради успішно виступили у зональних змаганнях спартакіади, виборовши треті місця з міні-футболу й волейболу.

Сьогодні депутати міськради готуються взяти участь у фінальних змаганнях, де до міні-футболу й волейболу додадуться настільний теніс і змагання з шахів і шашок.

Бажаємо успіхів у фінальних змаганнях спартакіади!