29 січня в шаховому клубі відбулися змагання з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю, членів громадської організації «Непереможні» (голова громадської організації Таміла Непомнящих). Головним суддею змагань був тренер з настільного тенісу Віктор Микитенко.

У змаганнях взяли участь 10 спортсменів громадської організації «Непереможні» і шість представників центру «Добрада» міста Світловодська. Змагання пройшли в дружній обстановці. Кращі результати показали Кривчун Андрій, Козина Оксана, Навітанюк Сергій, Зубар Олександр. Серед гостей  кращими були Михайленко Сергій і Ареф’єв Іван. На змаганнях були присутні завідувач сектором фізичної культури і спорту Ольга Карпенко і фахівець Полтавського центру «Інваспорт» Тетяна Амельченя.