На засіданнях постійних комісій, які відбулися протягом 07 – 12 квітня, розглядалися важливі питання, які стосуються територіальної громади міста Комсомольська.

07 квітня на засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації були опрацьовані питання «Про затвердження розміру статутного капіталу, змін до статуту та нової редакції статуту КП ВУВКГ», «Про визначення пішохідного мосту об’єктом права комунальної власності територіальної громади м.Комсомольська та передачу його до статутного капіталу КП «Міськсвітло», «Про прийняття у власність територіальної громади м.Комсомольська майна та передачу його до статутного капіталу КП «Міськсвітло», «Про затвердження Тимчасового порядку дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно», «Про затвердження Положення про житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області», «Про внесення змін до рішення Комсомольської міської ради Полтавської області від 31.01.2012р. «Про прийом передачу ПАТ «Полтаваобленерго» закінченого будівництва об’єкта «Реконструкція зовнішніх мереж електрозабезпечення 0,4 кВ для будинків в м.Комсомольську за адресами: вул. Молодіжна, 12, пров. Молодіжний, 2,4,10,20,30,42 (ТП-53Ф9)», «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська».

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку відбулося 07 квітня, на якому розглянули питання «Про затвердження загального складу громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області», «Про погодження Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді Полтавської області», «Про зняття з контролю рішення 56 сесії Комсомольської міської ради 6 скликання від 15.04.2015 року «Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги». Засідання комісії продовжилося в ТЦСО «Калина», де депутати Комсомольської міської ради ознайомилися із роботою центру і питаннями, які потребують вирішення.

11 квітня на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів опрацьовано 11 питань поновлення прав користування земельними ділянками і 31 питання архітектури і містобудування.

12 квітня постійна комісія з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики розглянула питання, що стосуються внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік, внесення змін до структури та чисельності апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, внесення змін до складу виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання, внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології, яке відбулося 12 квітня, опрацювали питання «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська», «Про внесення змін до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік», «Про внесення змін до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016-2020 роки», «Про внесення доповнення до рішення п’ятої сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016 року «Про перепоховання останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років», «Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територіальної ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».