19 грудня 2015 року відбулася звітно-виборча конференція Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21». Конференція відбулась в мікрорайоні Піддубне в приміщенні ОСН «Тріада-21».

На конференції були присутні: Биков Д.Г. – голова Комсомольської міської ради, Лотоус В.В. – голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК», Дорота С.С. – секретар Комсомольської міської ради, Чуприна О.А. – перший заступник міського голови, Григор’єва І.П. – депутат Комсомольської міської ради, Гирявець В.І. - начальник відділу благоустрою ДЖКГ, Ларін А.А. – дільничний поліцейський.

Делегатами конференції були мешканці мікрорайонів Золотнище, Піддубне, Низи. Виступив міський голова Биков Дмитро Геннадійович, який зазначив, що органи самоорганізації населення це  важлива складова частини системи місцевого самоврядування міста, а також  дієвий механізм розширення участі громадян у вирішенні місцевих проблем. Також з привітанням виступили перший заступник міського голови Чуприна О.А. та голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Лотоус В.В.

Основними питаннями були – звіт голови ОСН «Тріада-21» Козел Л.М., обрання нового складу членів Комітету,  голови та прийняття Положення про ОСН «Комітету мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» у новій редакції.

Після конструктивного обговорення програм кандидатів було обрано новий склад членів Комітету.  Майже одностайно  було   обрано голову   ОСН  – Потоку О.М.

Після прийняття резолюції Комсомольський міський голова поспілкувався з мешканцями мікрорайонів та відповів на їх запитання.