01 лютого відбулася селекторна нарада в режимі відеоконференції «Про забезпечення виконання обласної Комплексної програми соціального захисту населення області на 2013-2020рр. в частині надання компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян», організована Департаментом праці і соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації, за участю заступника голови ПОДА Олега Пругла.

Місто Комсомольськ буле представлене заступником міського голови Надією Угнічевою, начальником УПСЗН Світланою Чернявською, заступником начальника УПСЗН Іриною Дерев’ягіною, начальником відділу персоніфікованого обліку Оленою Сокольською, директором ТЦСО «Калина» Лідією Бабич, заступником директора ТЦСО «Калина» Валентиною Скрипник.

У ході нарада був опрацьований Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) на 2016 рік, затверджений рішенням третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 29.01.2016.