Вітаю наших земляків, спортсменів із веслування на байдарках і каное, їх тренера Миколу Мацапуру, із вдалим виступом на Кубку світу, який тривав з 23 по 26 травня в місті Познань, Польща.

Грищун Інна в байдарці-одиночці на дистанції 5000 м виборола золоту медаль Кубка світу.

Три бронзові медалі виборола Людмила Лузан (м. Горішні Плавні), яка змагалася в каное-двійці разом з Анастасією Четверіковою (Житомирська область) на дистанціях 200 та 500 метрів і також здобула бронзову нагороду в каное-одиночці на дистанції 500 м. На п’ятисотметрівці Людмила Лузан/Анастасія Четверікова фінішували з кращим часовим показником в історії українського веслування – 1.56,513.

Також «бронзу» здобули Марія Кічасова-Скорик (м. Полтава)/Олег Кухарик (м. Горішні Плавні) у міксі на байдарці-двійці.

Янчук Дмитро та Міщук Тарас посіли ІІІ місце на дистанції 500 м у каное-двійці.

Бажаю спортсменам здоров’я, наснаги, спортивного завзяття та майбутніх високих результатів!

Міський голова Дмитро Биков