З 18 по 22 жовтня в місті Дніпропетровську у яхт-клубі «Січ» пройшов чемпіонат України серед юнаків та дівчат з олімпійських класів вітрильного спорту, на якому вихованці відділення вітрильного спорту ДЮСШ №3 Кучеров Ярослав і Мар’єнко Станіслав вибороли срібні та бронзові винагороди в класі «Фінн».

Усього у змаганнях узяло участь 22 спортсмени з 6 областей України.

Після першого дня перегонів наш земляк  Кучеров Ярослав посідав перше місце у своєму класі «Фінн», але, на жаль,   у зв’язку з поломкою матеріальної частини яхти він був вимушений пропустити два перегони в результаті чого посів ІІ друге місце, ставши срібним призером чемпіонатуУкраїни, поступившись Павлу Мережку (м. Дніпропетровськ), у минулому чемпіону Світу 2012 року.

Підготував хлопців до такого вдалого виступу на чемпіонаті України – тренер-викладач ДЮСШ №3 Васильєв В.В.

На даний час у хлопців починається тривалий зимовий підготовчий період до нового спортивного сезону. Сподіваємося, що в наступному році вихованці відділення  вітрильного спорту ДЮСШ №3 порадують нас своїми  вдалими виступами.

Відділ фізичної культури та спорту