У Гонконгу (Китай) відбувся Кубок Азії з триатлону у спринті, в якому змагалися атлети багатьох країн, серед яких був і представник Полтавщини у збірній України Іван Іванов.

Наш земляк у Гонконгу у першості серед чоловіків (51 учасник) фінішував на 9-му місці, показавши на спринтерській дистанції триатлону результат - 58 хвилин 35 секунд (плавання 750 метрів - 9 хвилин 52 секунди; переодягання до велогонки - 1 хвилина 21 секунда; велогонка 20 км - 29 хвилин 28 секунд; переодягання до бігу - 1 хвилина 27 секунд, біг 5 км - 16 хвилин 26 секунд).

А ось до призового бонусу Кубка Азії (топ-5) Іван Іванов у Гонконгу не потрапив. Тут переміг Рон Дармон (Ізраїль) - 57:44, за що й отримав 1500 доларів, другим фінішував Фагун Бай (Китай) - 1250 доларів, третім - Джеррод Шумейкер (США) - 1000 доларів. Від останнього бонусного 5-го місця (500 доларів), яке посів Джумпей Фуруджа (Японія), наш земляк відстав рівно на 30 секунд.