24 квітня з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф за участю секретаря Горішньоплавнівської міської ради, депутата міської ради від сіл Кияшки, Базалуки, Колгоспна Гора, Кузьменки, Солонці Сергія Дороти, представників територіальної громади Дмитрівської сільської ради відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятного знака у Горішніх Плавнях на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам\'ять героїв-ліквідаторів, які віддали життя у боротьбі з наслідками аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Висловили глибоку вдячність людям, які відважно боронили світ від наслідків катастрофи. Ветерани-чорнобильці розповідали про тривожні події квітня 1986 року, які неможливо стерти з пам’яті. Ніколи не змовкнуть дзвони пам’яті про людей, які стали на захист України і світу від ядерного лиха, ніколи не вичерпаються слова щирої вдячності їх героїчному подвигу.