У дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося відкриття четвертої зміни. Близько п’ятисот дітей з Горішніх Плавнів, Полтави, Києва, Іршанська, Харкова, Вільногірська, Кременчука отримали унікальну можливість відпочити, оздоровитися, цікаво і змістовно провести час у колі друзів, однолітків у мальовничому куточку Полтавщини.

Свято відкриття відбулося на літній естраді оздоровчого центру. До дітей завітали міський голова м. Горішні Плавні Дмитро Биков, керуючий справами виконкому Горішньоплавнівської міської ради Світлана Калашнік, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

Міський голова Дмитро Биков привітав горизонтівців із стартом ІV зміни, побажав змістовного насиченого відпочинку, зауважив, що оздоровлення дітей є стратегічним напрямком діяльності органів місцевого самоврядування. Саме для того, щоб забезпечити дітям ефективне оздоровлення та відпочинок, з міського бюджету вкладено в розвиток інфраструктури ДСОЦ «Горизонт» більше 10 млн грн.

У своєму вітальному слові директор оздоровчого центру Наталія Мартинович зазначила, що педагогічні працівники центру роблять усе можливе, щоб відпочинок дітей був надзвичайно цікавим. ІV зміна носить назву «Сучасні горизонти». Протягом двадцяти одного дня діти матимуть можливість спробувати себе в нових амплуа, взявши участь у майстер-класах, тренінгових програмах, спрямованих на особистісний розвиток дитини, різноманітних конкурсах, розважальних програмах, туристичному зльоті та спортивних заходах.

Свято продовжилося святковим концертом, учасниками якого були талановиті діти «Горизонту», які презентували яскраві вокальні та танцювальні композиції. Феєричним завершенням концертної програми став виступ вожатського колективу, а ввечері мешканці міста дитячих посмішок продовжували розважатися на дискотеці із святковим феєрверком.

Кожен день у «Горизонті» – неповторний, цікавий і веселий. І той, хто побував у «Горизонті» хоча б раз, повернеться туди обов’язково, бо гарний настрій, веселі розваги із справжніми друзями залишають незабутні враження.