У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Комсомольську йде робота щодо здійснення компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР. Під час наради, яку 10 травня провів міський голова С.А.Супрун, було дано низку доручень відповідним керівникам щодо проведення обов’язкової роз’яснювальної роботи по виплатах вкладів Ощадбанку.
Сергій Андрійович зазначив, що кожному керівнику необхідно взяти під особистий контроль інформаційно-роз’яснювальну роботу на підпорядкованій території щодо оформлення довіреностей для уточнення (актуалізації) даних громадян-інвалідів, людей похилого віку та осіб, нездатних самостійно пересуватись.
16 квітня в малій залі виконкому секретар міської ради С.О.Калашнік разом з представником Ощадбанку провела навчальний семінар для депутатів міської ради на тему: «Інформування громадян про порядок проведення компенсаційних виплат за знеціненими заощадженнями, вкладеними в установи Ощадного банку СРСР». Серед пріоритетних напрямків роботи депутатів серед найбільш вразливих верств населення є і допомога в проведенні роз’яснювальної роботи.
Уточнення (актуалізація) даних в Єдиному реєстрі вкладників почалось 2 квітня і проводиться стосовно вкладників, які до 01.01.2012 були внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян», але в 2008 році не отримали належних компенсацій.
АТ «Ощадбанк» встановив наступний порядок поновлення персональної інформації вкладниками, яким на 01.01.2012 р виповнилося:
• 80 і більше років – із 02.04.2012 р по 20.04.2012 р;
• 70-79 років – із 21.04.2012 р по 20.05.2012 р;
• 60-69 років – із 21.05.2012 р по 20.06.2012 р;
• 50-59 років – із 21.06.2012 р по 20.07.2012 р;
• до 50 років – із 21.07.2012 р.
Для визначення часу та адреси відділення АТ «Ощадбанк», де можна оновити персональні дані, потрібно заповнити спеціальну форму в розділі «Інформація для вкладників Ощадбанку колишнього СРСР» на сайті банку: http://oschadnybank.com або зателефонувати на «гарячу лінію» за телефоном: (044) 364-21-21.
Після проходження актуалізації вкладник може в призначений йому час звернутися до відділення банку і отримати національну картку, на яку надійдуть гроші. При собі необхідно мати:
• оригінал і ксерокопію паспорта громадянина України;
• оригінал та ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
• ощадні книжки по компенсаційних рахунках.

Представник Ощадбанку надала до загальної інформації пам’ятку і зазначила на необхідності дотримання встановленого порядку отримання вкладів.

ПАМ”ЯТКА

ВАЖЛИВО!!!! Щоб отримати інформацію про місце і час звернення вкладника до установи банку для актуалізації потрібно виконати одну з таких дій:

1. заповнити спеціальну форму в розділі „Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР” на сайті Ощадбанку; або
  2. зателефонувати на „Гарячу телефонну лінію” – 0 800 212 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або

+ 38 044 364 21 21 ( за тарифами Укртелекому). Лінія працює з 9.00 до 18.00 без вихідних. Під час дзвінка на гарячу лінію вкладник повинен мати при собі наступні дані: серія та номер паспорта, рік народження, ідентифікаційний код, номер відділення „Ощадбанку”, де зареєстровані його компенсаційні рахунки. Після дзвінка на „Гарячу лінію” вкладник отримує дату та час звернення на актуалізацію.
ЦЕ СПРИЯТИМЕ ВИКЛЮЧЕННЮ МОЖЛИВОСТІ  МАРНО ЗГАЯТИ ВАШ  ЧАС У ЧЕРЗІ ДО КАСОВОГО ВІКНА, А ТАКОЖ ПРИСКОРИТЬ ПРОЦЕСС ПРОВЕДЕННЯ КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ.

Вкладники , які не встигли  пройти  актуалізацію вкладів  у термін , який визначено для їхніх вікових категорій, можуть це зробити пізніше, звернувшись до відділення АТ «ОЩАДБАНК», але не пізніше 31.08.2012р.