В Комсомольську почала впроваджуватись в життя соціальна ініціатива Президента України -   програма «Доступне житло». Ця державна програма дає можливість придбати квартиру під 3% річних. Механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом закріплений відповідною постановою Кабміну. Суть механізму полягає в частковій компенсації ставки за іпотечними кредитами, зокрема, громадянин оплачує вартість місячного платежу, який складається з тіла кредиту та відсотків за ними, а уповноважений орган, за рахунок коштів держбюджету, компенсує різницю між процентною ставкою за кредитом і 3% річних.
Місцевим органам влади доручено здійснювати постійний контроль цього процесу, а також активно працювати з представниками фінансових установ, з фірмами-забудовниками та безпосередньо з населенням.
19 липня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради пройшла зустріч міського голови С.А.Супруна з керівниками підприємств, організацій та установ міста щодо активізації та сприяння  їхньої роботи з даного питання. Очільник міста зазначив, що на сьогодні вже дві родини з Комсомольська за цією програмою отримали квартири, оформивши кредитні угоди. До речі, дуже швидко, абсолютно без затримок. Ще одна сім’я закінчує процедуру оформлення документів. Квартири знаходяться в будинку №5 (4 та 5 під’їзди) по вулиці Першопрохідців. Загальна їх кількість наразі становить – 29. Будинок включений до програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Нещодавно міський голова С.А.Супрун разом з начальником державного обласного управління «Ощадбанку» Л.А.Логвин побувавав у цьму будинку та оглянув квартири.
Надання кредитів за програмою «Доступне житло» здійснюється у м. Комсомольську у відділеннях АТ «Ощадний банк України», АБ «Укргазбанк» та «Фінанси та кредит».